Меню

Мова

Рейтинг:
пиксель
"Прямой лук «Карл Младший» (17-20 кг) LPK2"
zoom Збільшити зображення

Прямий лук «Карл Молодший» (17-20 кг)

Довжина: 170-180 см;

Витяг: 70-80 см;

Сила натягу: 17-20 кг;

Дальність польоту по прямій: 30-50 м;

Рекомендований вік: від 16 років;

Тятива: дакрон;

Код товару: LPK2Количество:
"Прямой лук «Карл Младший» (17-20 кг) LPK2" Прямий лук «Карл Молодший» (17-20 кг) Прямий лук «Карл Молодший» (17-20 кг) Прямий лук «Карл Молодший» (17-20 кг)
Ціна: 1650.00 Грн.


Прямий лук - репліка прямого посиленого лука (склеєного з двох різнорідних сортів деревини - еластичної на «спинку лука» та жорсткої на «живіт»). Такий тип лука використовувався практично скрізь: як в Європі, так й в Азії. У даній моделі використовується склейка «Бамбук + Ясен». Така технологія використовувалася в ранніх японських луках (луки типу Фусетаке), а також в луках, що застосовувалися в Китаї до появи складно-складових композитних луків, запозичених у монголів.
 
 
Кожен  лучник-початківець стикається з питанням вибору лука. Недостатньо просто придбати той, який подобається - для ефективної стрільби необхідно врахувати кілька параметрів. Всі вони однаково важливі, тому не варто ними нехтувати.
 
Ви зупинили свій вибір на луці "Карл Молодший"

 

Висота лука

Висота в ідеалі повинна дорівнювати вашому зросту. Допускається +/- 10 см. З такого лука буде зручно стріляти. А що ж робити, якщо "Карл Молодший" ідеально вам підходить, але ви хотіли б лук потужніше? Радимо звернути увагу на його старшого брата - "Карла Старшого". Цей лук має точно такі ж характеристики, але його сила витягу може бути на цілих 5 кілограмів більше!

В идеале она должна равняться Вашему росту

 

 

Довжина витяга та сила натягу

Це один з дуже важливих параметрів. Від нього залежить як легко ви зможете витягати лук. Всі луки вимірюються на довжині 71 сантиметр. У "Карла Молодшого" витяг 70-80 см, а сила натягу - 17-20 кг. Ви можете замовити лук з будь-якими параметрами, але варто пам'ятати,  якщо ви неправильно вкажете розмір вашого витягу, то при стрільбі сила лука буде збільшуватися в середньому на 0,45 кг кожних 2.5 см. Тобто, якщо ви витягнете лук більше ніж на 5 сантиметрів від його початкових параметрів - сила виросте приблизно на 1 кг. Тому дуже важливо знати свій витяг. Для цього ви можете звернутися, наприклад, до тренера.

  У "Карла Младшего" вытяг 70-80 см,

Тип лука по відношенню до ведучої руки.

Лучник може бути як праворукий, так й ліворукий. У лука є верх та низ, а також поличка, куди кладеться стріла для пострілу. При замовленні лука треба обов'язково вказати, яка рука у вас ведуча, інакше можуть виникнути складності при стрільбі.

Лучник может быть как праворуким, так и леворуким.

Наші луки виробляються у Києві по прототипу лонг-боул з бамбука та в'яза, завдяки чому служать довгий час, зберігаючи якість стрільби. Ручка лука виготовлена зі шкіри. Має поличку для стріли. Гарантія на лук 1 рік. У комплекті йде тканинний чохол для зберігання та транспортування луку. Доставка по Києву безкоштовно до метро.

 

 

Відеоогляди від наших клієнтів Gera in Company  Прямий лук "Карл"

 

Відеоогляди від наших клієнтів на продукцію Gera in Company :

 

"Прямой лук «Карл Младший» (17-20 кг) LPK2" Прямий лук «Карл Молодший» (17-20 кг) Прямий лук «Карл Молодший» (17-20 кг) Прямий лук «Карл Молодший» (17-20 кг)
Відгук
, 17.05.2021
Все на высшем уровне. В телефонном режиме для новичков объясняют все от а до я. Звоните в любое время и вы получите ответы на любой вопрос.
, 08.08.2020
Купил вчера, а сегодня уже забрал с почты и протестировал. Радости выше крыши - это мой первый лук. Большое спасибо магазину :)
, 11.04.2020
Допомогли оформити замовлення,ретельно підібрати модель та розміри лука. Отримав замовлення дуже швико, все найвищої якості. Дуже дякую вам за допомогу!
, 09.03.2020
Лук очень понравился и по качеству и по цене. Менеджер помог выбрать лук и стрелы к нему для конкретного стрелка, очень компетентно. Быстро отправили. Очень приятная покупка на этом сайте. Благодарю!
, 09.09.2019
Класний лук! ВІДМІННИЙ СЕРВІС. ВСЕ ШВИДКО І ЯКІСНО.Дякуємо!!! І ЛУК І СТРІЛИ КРУТІ!
, 09.09.2019
Заказываем уже не первый год такие для нашего клуба. Отличное соотношение цена/качество. Отличный вариант для тиров, новичков и для участия в соревнованиях в номинации традиция(исторический).
, 16.07.2019
Заказал здесь два лука: Карл и Диана.
Красиво и скромно
, 04.07.2019
Отличные ребята! Компетентны и всегда готовы помочь в выборе любого из аксессуаров стрельбы.Ответственный подход к своему делу.Остался доволен покупкой и общением при консультации по подбору лука и стрел.Спасибо Вам!!!Рекомендую всем!
, 29.10.2017
Современная стрельба из лука делится на несколько направлений — спорт , охота и развлекательная физкультура, аналогичная фитнесу . Существует также движения ролевиков и реконструкторов , которые используют исторические и самодельные конструкции лука и аксессуаров для проведения ролевых игр и чемпионатов. В период античности и Средневековья луки оставались основным видом метательного оружия и претерпели целый ряд существенных улучшений. В частности, вместо лёгких стрел с каменным и костяным наконечником стали применяться тяжелые стрелы с металлическим наконечником, а конструкция самого лука усложнилась, чем была достигнута бо?льшая мощность оружия.
, 11.04.2017
Отличный лук для любителей аутентичности и новичков!) Пользуюсь таким уже два года. Лук пережил "многое" по моей глупости и не знаниям, но при этом ни влага ни температура на нем никак не сказались!)
Единственным минусом, как человек без личного транспорта, считаю его габариты. В общественном транспорте его возить сложно, но можно!))
Что касается машин - влазит даже в салон "ланоса"!)
Лук-славный!))
, 11.04.2017
Отличный лук для любителей аутентичности и новичков!) Пользуюсь таким уже два года. Лук пережил "многое" по моей глупости и не знаниям, но при этом ни влага ни температура на нем никак не сказались!)
Единственным минусом, как человек без личного транспорта, считаю его габариты. В общественном транспорте его возить сложно, но можно!))
Что касается машин - влазит даже в салон "ланоса"!)
Лук-славный!))
, 20.03.2017
Огромный выбор товаров, очень компетентные и отзывчивые сотрудники, которые помогли с выбором. Очень быстро отправили заказ, все аккуратно упаковали.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару

Вхід на сайт

Корзина: Товаров (0) на сумму 0.00 Грн.